Loosime 300 € väärtuses abikäsi koduvisiitideks – vaata kuidas võita!

31 mai, 2021

Kui tunned viimasel ajal väsimust ja oled kergesti ärritatud, siis peaksid natukene puhkama. Kuidas ja kust ometi võtta see aeg, kui sul on vähemal või suuremal määral tuge ja hooldusabi vajav lähedane? Südametunnistus ei luba sul enda toimetustega tegeleda ja kogu rõhk läheb vanema hoolitsusele. Kui näed pidevalt, et elad teistele, siis aeg on seda muuta.

Otsustasime, et teeme sulle ühe vahva üllatuse. Nimelt kingime kolmele õnnelikule hooleandja abi ja seda 100 € väärtuses osaleja kohta. Loe lähemalt, mida selleks tegema pead.

TULE KINDLASTI OSALEMA!

Vahet ei ole, kas oled meiega juba varem tuttav või sattusid siia lehele esimest korda. Osaleda võivad kõik.

–   Võitmiseks võiksid märkida Facebooki postituse alla sõbrad, kes tahaksid loosist osa võtta.

–   Kirjuta meile Messengeri, millist abi vajad

–   Ära unusta levitada seda postitust ka oma sõprade seas avalikult enda seinal ja märkida @CareMate

Mäng kestab kuni 10.06. Kolm õnnelikku võitjat loosime välja juba 12.06 Facebooki live videos. Head loosiõnne kõigile!

——-

Tutvustame sulle CareMate’i keskkonda lähemalt. 

Kuidas hooldaja saab sind aidata?

Kõige suurem abi on AEG! Meie eesmärgiks on anda sulle hooliv abikäsi, et saaksid juurde väärtuslikku aega oma karjääri, hobide ja muude meelistegevustega toimetamiseks. 

Ilmselt nõustud, et kui pead igapäevaselt veetma suure osa oma ajast vanema eest hoolitsedes, et koristada tema kodu, aidata teda pesemisel ja riidesse panemisel, siis tekib hetk, kus unustad mingil momendil võtta aega ka endale. See pidev andmise tunne on lõpuks kurnav. 

Oleme loonud mugava interneti platvormi selleks, et sind aidata. Me mõistame, et keeruline on toime tulla mitme asjaga korraga. Raske on leida aega eaka lähedase jaoks kõikide muude tegevuste arvelt. Sul on pidevalt mure selle üle, kas ta on korralikult söönud, õues jalutamas käinud ja saab oma koduses keskkonnas üksinda hakkama. See ei peaks niimoodi olema ja selleks oleme teinud omalt poolt kõik, et sul oleks lihtsam.

Kui su vanem elab üksinda või koos Sinuga suures majas, siis on tal kindlasti kevadel ja suve jooksul vaja abi näiteks aiatöödega. Või muude koduste tegevustega. Suudab ta ise majas hakkama saada? Saab ta kenasti endale süüa teha? Pesu triikida? Enda hügieeni eest hoolitseda? Oleme meeleldi nõus teda aitama, et Sulle puhkust anda!

Kui su vanem elab korteris, siis on ka seal palju toimetusi, milles ta abi võiks vajada. CareMate’i hooldusteenuste lehelt saad lugeda rohkem, kuidas hooleandjad täpsemalt abistada saavad. Tähtis on pakkuda vanemale koduses keskkonnas hoolt, kuid sealjuures säilitada maksimaalselt tema iseseisvus. Just enda kodus on eakal kõige parem ja mugavam olla. Hooldekodusse minnes on tema võimalused piiratud ja ta ei pruugi vajada täishooldust – kindlatel kellaaegadel ärkamine, söömine ja hügieenitoimingud. Kui vanem sooviks hoopis varem hommikusööki süüa või aeda jalutama minna, siis kahjuks seda võimalust talle ei anta. Kodus saab eakas säilitada oma tavapärase elurütmi ja seeläbi on ta ka vähem stressis. 

Hooldusabilise ettevalmistus on professionaalne

CareMate’i suurimaks boonuseks on hooldajatele tehtav põhjalik ettevalmistus. Kõik hooleandjad on läbinud vajalikud intervjuud, taustakontrolli ja koolitused, et pakkuda turvalist ja kvaliteetset teenust.

CareMate’i hooldusteenus – kuidas seda kasutatakse?

See on väga lihtne ja kiire! Saad luua oma emale või isale profiili, mis kirjeldab tema tervislikku seisundit ja eelistusi. Järgmiseks saad valida lemmik hooleandja vastavalt vanema vajadustele. Mõtle läbi mitu tundi sa hooleandjat vajad ja saadki tellida spetsialisti koduvisiitide tegemiseks. CareMate’i platvorm on usaldusväärne ja turvaline – aitame ära korraldada ka kõik kokkulepped hooleandjatega. Tagame turvalisuse mõlemale osapoolele.

Kui tunned, et vajad meie abi, siis võta julgelt ühendust. Aitame sind ja su lähedasi hea meelega!

Tel:  588 03 616

e-mail: info@caremate.ee

Või telli kohe www.caremate.ee

Meelerahu soovides,

CareMate meeskond