Meist

CareMate on rohkem kui lihtsalt internetiplatvorm. CareMate on eluviis. Eluviis, mille märksõnadeks on iseseisvus, väärikus ja armastus. Selle tagamiseks oleme loonud iseteenindusplatvormi, kus nii hooldusabi vajav perekond kui ka hooldusabi pakkuja saavad omavahel turvaliselt sõlmida kokkulepped ja vormistada tellimused. Kõik see on tagatud mõistliku hinnaga.


CareMate’i suurimaks boonuseks on hooleandjatele tehtav põhjalik ettevalmistus. Kõik hooleandjad on meie professionaalide silme all läbinud vajalikud intervjuud, taustakontrolli ja koolitused, et pakkuda turvalist ja kvaliteetset teenust.

Meie tiim

common:images.team_member_avatar

Marion Teder

Eestvedajamarion@caremate.ee

Innovatiivse hooldusplatvormi idee tuli sellest, et mul on endal abivajavad pereliikmed ning olen kuus aastat Inglismaal hooldajana töötanud. Olen lõpetanud Tartu Ülikoolis sotsiaaltöö, sotsiaalpoliitika ja sotsioloogia eriala ning EBS`i ettevõtluse magistriprogrammi. Ühiskonnas on puudu hooldusteenus, mis annaks omaste- hooldajatele meelerahu, aitaks inimestel elada väärikalt oma kodus, lubaks vananeda koduseinte vahel meie järjest suureneval osal rahvastikust, ja pakuks hooldajatele paindlikke töötingimusi. CareMate platvorm pakub lahendust!

common:images.team_member_avatar

Olga Chernikova

Arendus

Olen arendaja, ema ja uskuja, et pingutuste ühendamise kaudu saaksin maailma paremaks muuta. Kuigi meie individuaalsed võimalused võivad olla piiratud, saame luua midagi iseendaga palju suuremat, kui jagame ühte visiooni ja töötame koos. Minu jaoks on inimväärikus ja iseseisvus olnud alati ülimalt olulised. Olen sellest projekti täis entusiasmi, et aidata puudega inimesi ja eakaid läbi platvormi just seal, kus seda kõige rohkem vajatakse. Kui tänapäeval on meil pretsedenditu valik kvaliteetseid tervishoiuteenuseid ja sisuliselt tervishoiu kultus, siis oleme samal ajal teravalt teadlikud piirangutest ja puuetest, mis vanadusega paratamatult kaasnevad. Tänu sellele, et tänapäevane maailm on tihedalt seotud kõikvõimsa Internetiga, on abi lähemal kui see on kunagi olnud. Olen võtnud endale ülesandeks veenduda, et taotleja ja abistaja vaheline ühendus toimiks veatult.

common:images.team_member_avatar

Heleri Pleer

Kasutajatugiheleri@caremate.ee

Hea meel on olla CareMate meeskonna liige. Soov aidata inimesi - see on olnud minu jaoks oluline sõnum juba aastaid. Suheldes otse klientide ja hooleandjatega näen, et CareMate saab pakkuda seda, mille järgi on tõesti vajadus. Läbi meie platvormi saavad omastehooldajad veidi puhkust, et säilitada oma elukvaliteeti ja samuti olla kindlad, et nende lähedase eest on hästi hoolt kantud. Lisaks eelnevale olen väga P2P teenusmudeli usku ning selle tormilise arengu ootel lähiaastatel.

common:images.team_member_avatar

Drew Arnold

Turundusdrew@caremate.ee

Mul on väga hea meel, et saan võtta osa ja anda oma panuse suure probleemi lahendamiseks kogu maailmas, aidates luua samal ajal positiivset sotsiaalset mõju meie ühiskonnale. Minu eesmärk on aidata kaasa kõiges, mis seisneb meie lahenduse kohta info võimalikult paljude inimesteni viimises. Olen spetsialiseerunud turundusele ja ettevõtte laienemisele. Meie iseteeninduskeskkond on oma klassis üks esimesi, kes ühendab hoolt pakkuvaid teenuseosutajaid ja hooldust vajavaid inimesi ülimalt mugavalt ja turvaliselt, ehitades pikaajalisi koostöösuhteid. Mul on hea meel näha, kui paljude inimeste elu saame positiivselt mõjutada.

Võta meiega ühendust