Kuidas CareMate parandab elusid ja kuidas Sina saad aidata?

16 mai, 2024

CareMate on ettevõte, mis on pühendunud hoolivuse ja toetuse pakkumisele neile, kes seda kõige enam vajavad. Selles blogipostituses tutvustame CareMate’i missiooni, jagame inspireerivat lugu meie klienditoe spetsialistist ning selgitame, miks võiksid just sina liituda meie hooliva tiimiga, et tulla hooleandjaks. Kui oled huvitatud hooleandja tööst, loe edasi, et saada teada, kuidas saad meiega liituda ja aidata parandada eakate ning erivajadustega inimeste elu.

CareMate’i missioon on laiendada hoolivust ja toetust ühiskonnas, pakkudes abi neile, kes seda kõige rohkem vajavad. Meie eesmärk on parandada eakate ja erivajadustega inimeste elukvaliteeti, aidates neil elada täisväärtuslikku ja turvalist elu. Meie tegevus keskendub peredele, kes vajavad igapäevast hooldust, pakkudes neile kergendust ja kindlustunnet, et nende lähedased on heades kätes.

Elina Lugu: Inspiratsioon ja Motivatsioon

Elina, kes töötab CareMate’is klienditoena, jagab oma teekonda ja kogemusi.

“Minu nimi on Elina ja ma töötan CareMate’is klienditoena. Olin aastaid töötanud restoranis teenindajana, sest armastan inimestega suhtlemist, kuid tundsin alati, et midagi on puudu. Kui ma lahkusin oma endisest töökohast, teadsin, et tahan järgmises töökohas ikkagi inimestega suhelda, kuid samal ajal peaks see olema ka töö, kus saan teistele midagi tagasi anda.

Leidsin pikalt otsides CareMate’i ja otsustasin tööle kandideerida, kuna eakatel inimestel on alati minu südames eriline koht olnud. CareMate’is töötades tunnen ma, et saan anda oma panuse eakate ning erivajadustega inimeste elukvaliteedi parandamiseks.

Olles klienditugi, kuulan ma nende muresid ja leian sobivaid lahendusi, mis aitavad neil end turvalisemalt ja kindlamalt tunda. Vahel piisab vaid mõistvast kuulamisest, et inimene tunneks end väärtustatuna ja hoituna. Klientide lähedastega vestlemine ja kuulmine, kui kergendunult nad ennast tunnevad, kui ma leian lahenduse nende murele, teeb mind alati õnnelikuks.

CareMate on minu jaoks rohkem kui lihtsalt töökoht – see on koht, kus ma saan teha midagi tähenduslikku ja kasulikku. Olen õnnelik, et saan olla osa sellest meeskonnast ja aidata kaasa eakate ning erivajadustega inimeste heaolu parandamisele. See annab mulle suurepärase võimaluse panustada ühiskonda ja teha maailmast veidi parem paik.”

Miks Liituda CareMate’iga?

Liitumine CareMate’i meeskonnaga on võimalus teha midagi tähenduslikku ja kasulikku. Hooleandja töö on äärmiselt oluline ja avaldab suurt mõju meie klientide eludele. Meie tiim on pühendunud pakkuma parimat hooldust ja tuge ning me toetame oma töötajaid igal sammul.

 • Hooleandja töö olulisus ja mõju: Hooleandjad mängivad võtmerolli eakate ja erivajadustega inimeste elukvaliteedi parandamises, pakkudes neile vajalikku abi ja toetust.
 • Paindlik võimalus inimesi aidata: CareMate pakub paindlikkust tööaja, tööpiirkonna ja hooldatavate inimeste raskusastme valikul. See võimaldab meie hooleandjatel luua töögraafik ja valida koht, mis sobib nende elustiiliga.
 • CareMate’i toetus oma töötajatele: Meie ettevõte pakub tuge ja koolitusi, et meie hooleandjad saaksid teha oma tööd parimal võimalikul viisil.
 • Töö tähenduslikkus ja kasulikkus: Hooleandjana töötamine CareMate’is on rohkem kui lihtsalt töö – see on võimalus teha midagi tõeliselt tähenduslikku ja muuta kellegi elu paremaks.

Kutsume Hooleandjaid Liituma Meie Tiimiga

Kui sa tunned, et tahaksid liituda meie hooliva ja toetava tiimiga, kutsume sind kandideerima CareMate’i hooleandjaks. Meie kandideerimisprotsess on lihtne ja kasutajasõbralik. Klõpsa alloleval lingil ja registreeru töövestlusele, et saada rohkem teavet ja alustada oma teekonda CareMate’i tiimi liikmena.

Registreeru töövestlusele siin

Korduma Kippuvad Küsimused (KKK)

 1. Kuidas saada hooleandjaks CareMate’is?
  • Hooleandjaks saamiseks registreeru töövestlusele läbi meie veebilehe ja osale intervjuul, kus saad rohkem teavet töö kohta.
 2. Millised on hooleandja tööülesanded CareMate’is?
  • Hooleandja tööülesanded hõlmavad eakate ja erivajadustega inimeste igapäevast hooldamist, abistamist igapäevaelu toimingutes ja emotsionaalse toe pakkumist.
 3. Kuidas CareMate toetab oma hooleandjaid?
  • CareMate pakub oma hooleandjatele pidevat tuge ja koolitusi, et tagada parim võimalik hooldus ja töötajate heaolu.
 4. Millised on hooleandja tööaeg ja tingimused?
  • Hooleandja tööaeg ja tingimused võivad varieeruda vastavalt klientide vajadustele ja hooleandja saadavusele. Täpsemad detailid räägitakse läbi töövestlusel.
 5. Mida oodatakse kandidaatidelt?
  • Kandidaatidelt oodatakse hoolivust, empaatiavõimet, vastutustundlikkust ja soovi aidata teisi. Varasem kogemus hooleandjana on pluss, kuid mitte nõutav. CareMate pakub ka vajalikke koolitusi. Kandideerida saavad kõik, kellel ei ole karistusregistris märgitud karistusi ning kes on täisealised.
 6. Milliseid oskusi ja omadusi peaks hooleandja omama?
  • Hooleandja peaks olema empaatiavõimeline, kannatlik, hea suhtleja, julge, järjekindel ja suutma töötada iseseisvalt.
 7. Kuidas registreeruda töövestlusele?
  • Töövestlusele saab registreeruda läbi meie veebilehe siin.